www.radartutorial.eu www.radartutorial.eu Каталог радіолокаційних систем

AN/TPS-79

Опис радіолокаційного комплексу, тактико-технічні характеристики

Рисунок 1: AN/TPS-79, сконфігурована як переносна РЛС управління повітряним рухом D-RAPCON (© 2010 Lockheed Martin Corporation)

Основні параметри радіолокатора
Діапазон частот випромінювання: 2,7 … 2,9 ГГц
(«S»)
Період повторення імпульсів:
Частота повторення імпульсів: staggered
Тривалість імпульсу (τ): 5 µs та 120 µs
Iнтервал приймання
Iнтервал спокою
Пікова потужність: wahlweise 11 або 21 кВт
Середня потужність:
Інструментальна дальність: 110 km (60 NM) oder
148 km (80 NM)
Роздільна здатність по дальності:
Точність вимірювання координат::
Ширина променя:
Відбитих від цілі імпульсів: 1 bis 4
Частота обертів: 6 та 12,5 min⁻¹
Середній наробіток між відмовами (MTBCF): > 1 300 h
Середня тривалість відновлення (MTTR):

AN/TPS-79 (MMSR)

AN/TPS-79 Multi-Mission Surveillance Radar (MMSR) – це багатоцільовий радіолокатор спостереження середнього радіусу дії, призначений для використання в якості радіолокатора протиповітряної оборони, а також для застосування в якості радіолокатора управління повітряним рухом і в якості радіолокатора берегової оборони. Це стандартизований тривимірний радар на основі напівпровідникової технології, який має модульну конструкцію. AN/TPS-79 є універсальною системою розгортання і може бути дуже швидко переміщена по суші або морю, а також повітряним транспортом за допомогою гелікоптерів C-130 „Трансалл“ і CH-53. Час встановлення та демонтажу складає 90 хвилин.

Радар використовує модифіковану параболічну антену з хвилеводним моноімпульсним фідерним рупором, який формує діаграму спрямованості з косекансною квадратичною характеристикою з лінійною або круговою поляризацією. Вторинна радіолокаційна антена інтегрована в основну антену і сумісна з системою Mode S, що усуває необхідність у другій антені. Первинна радіолокаційна система покриває зону з максимальною дальністю від 60 до 80 морських миль для цілей, що не співпрацюють, в той час як інтегрована вторинна радіолокаційна система (для цілей, що співпрацюють) покриває до 120 морських миль.

Модернізація базового радіолокатора AN/TPS-79 (модифіковані передавач і антена, цифрові приймачі і процесори радіолокаційних даних) дозволяє використовувати його як радар управління повітряним рухом (ATCALS) в розгорнутій системі управління заходженням на посадку D-RAPCON і, таким чином, замінити безнадійно застарілі радіолокатори AN/MPN-14K i AN/TPN-19. Завдяки можливій більшій потужності імпульсів, радар може використовуватися як для управління заходженням на посадку, так і для польотів за маршрутом. Завдяки високій точності, він також може використовуватися як радар точного заходження на посадку, забезпечуючи таким чином авіадиспетчерів компактним, але універсальним обладнанням для управління повітряним рухом, яке може використовуватися в будь-яких кліматичних умовах.

Як повідомляється в прес-релізі, Lockheed Martin Overseas Corporation і Міністерство оборони Румунії підписали контракт на поставку 17 систем TPS-79(R) MMSR, які дозволять ще більше знизити рівень радіолокаційного спостереження в країні.

Фотогалерея AN/TPS-79

Фото 2: AN/TPS-79, встановлена в укритті для обладнання, спеціально розробленому для автомобіля HMMWV.
(© 2005 Lockheed Martin Corporation)

Фото 3: Попередній перегляд брошури виробника

Фото 4: Попередній перегляд огляду продукту