www.radartutorial.eu www.radartutorial.eu Каталог радіолокаційних систем

TRS-2215

Опис радіолокаційного комплексу, тактико-технічні характеристики

Figure 1: Thomson TRS-2215

Figure 1: Thomson TRS-2215, стара форма антени.

Основні параметри радіолокатора
Діапазон частот випромінювання: 2,9 … 3,1 ГГц
(S)
Період повторення імпульсів:
Частота повторення імпульсів: 380 Гц (durchschnittlich)
Тривалість імпульсу (τ): 3 · 13 µs (Pulskompression: 0,2 µs)
Iнтервал приймання
Iнтервал спокою
Пікова потужність: 700 кВт
Середня потужність: 10 кВт
Інструментальна дальність: 510 км
Роздільна здатність по дальності:
Точність вимірювання координат::
Ширина променя: β 1,5° (ε 1,3° – 3,6°)
Відбитих від цілі імпульсів:
Частота обертів: 10 s
Середній наробіток між відмовами (MTBCF):
Середня тривалість відновлення (MTTR):

TRS-2215

TRS-2215 – це тривимірний радар протиповітряної оборони сімейства РЛС S-діапазону (позначення IEEE) або E/F діапазоні (позначення НАТО), що стоїть на озброєнні ВПС Франції. Вона використовує електронну розгортку променя за кутом місця і була розроблена на основі радіовисотоміра SATRAPE.

Антена первинної РЛС складається з двох вертикально розташованих лінійних антенних груп, що живляться від двох розподільників живлення, утворюючи таким чином диференціальний і сумарний канали. Кожна з двох антенних груп містить випромінюючі елементи, які випромінюють в циркулярно поляризованому режимі. Два окремі приймальних тракти забезпечують моноімпульсну функцію за кутом підйому. Цифрові фазообертачі між антенними елементами і відповідними лініями живлення контролюють напрямок променя.

Передавач являє собою серію підсилювачів потужності і використовує амплітрон як вихідний каскад. Це дозволяє використовувати стиснення імпульсів і частоту передачі, яка змінюється від імпульсу до імпульсу (частотна маневреність).

Канали прийому включають схеми захисту від завад і три схеми керування кутом нахилу. Програмована система MTI обробляє отримані сигнали від трьох нижніх променів. Виділювач цілей обробляє сигнали від первинного і вторинного радарів і готує їх для подальшого виявлення цілі, керованого процесором. Ця система розпізнавання цілей також обчислює висоту цілі і фільтрує корисні сигнали цілі з вхідних сигналів для подальшого використання. Пристрій генерує дані в цифровому форматі для передачі траєкторій цілі на віддалений центр управління. Монітори та дисплеї також містять елементи керування для дистанційного керування радіолокаційною станцією.

TRS 2215 входить до переліку поставок для французької системи спостереження за повітряним простором Strida (Système de traitement et de représentation des informations de défense aérienne – Система обробки та представлення інформації про повітряний простір).

TRS 2230

Цей же радар зі збільшеною антеною для розгорнутої стаціонарної установки випускається під позначенням TRS-2230. Він може повністю дистанційно керуватися з командного пункту.
 

Фотогалерея сімейства радарів TRS 22xx

Фото 2: TRS 2215, новіша антена від Thales

Фото 3: TRS 2230