www.radartutorial.eu www.radartutorial.eu Каталог радіолокаційних систем

Martello S 743

Опис радіолокаційного комплексу, тактико-технічні характеристики
Marconi Martello 743-D
(Натисніть для збільшення: 800·891 піксель = 145 кiлобайт

Рисунок 1: Marconi „Martello“ 743-D transportables
3D- Großraumradar

Основні параметри радіолокатора
Діапазон частот випромінювання: D
Період повторення імпульсів:
Частота повторення імпульсів:
Тривалість імпульсу (τ):
Iнтервал приймання
Iнтервал спокою
Пікова потужність:
Середня потужність:
Інструментальна дальність:
Роздільна здатність по дальності:
Точність вимірювання координат::
Ширина променя:
Відбитих від цілі імпульсів:
Частота обертів:
Середній наробіток між відмовами (MTBCF):
Середня тривалість відновлення (MTTR):

Martello S 743

Martello S 743 – це широкодіапазонний радар, що працює в L-діапазоні (позначення IEEE) або в D-діапазоні (позначення НАТО) з фазованою антенною решіткою. Вона складається з високоточних лінійних антенних елементів, вирізаних лазером, які згруповані разом у вигляді горизонтальних решіток і складені вертикально. Кожна група оснащена власним приймачем. Завдяки точному контролю фази та амплітуди для кожного елемента антени, бічні пелюстки утримуються на дуже низькому рівні. Антенна решітка живиться від напівпровідникових передавальних модулів, фазове керування яких забезпечує чітке фокусування променя.

При кожному повороті кожен кут підйому сканується один раз, в результаті чого формується загальна косеканс-квадратної діаграми. Ехо-сигнали окремих діаграм, що перекриваються, зводяться до мінімальної кількості влучень за допомогою моноімпульсної обробки.

Сигнальний процесор, оснащений сучасними комп’ютерними технологіями, вмикає різні режими захисту від завад залежно від автоматично оновлюваної карти завад для придушення фіксованих цілей. Доплерівська частотна обробка також дозволяє ефективно придушувати комбіновані типи завад без істотного зниження дальності. Ця обробка сигналу здійснюється кількома паралельно працюючими процесорами.

Автоматична система тестових процедур (BITE) виявляє модулі, що вийшли з ладу, і автоматично замінює їх резервними модулями.

Інтегрований вторинний радар з обробкою Mode 4 дозволяє корелювати первинні та вторинні дані перед їх передачею в центр управління, як це зазвичай відбувається з цифровими радарами.

Така ж антена використовується в іспанському радарі Lanza, але доповнена антеною IFF/SIF від INDRA.